У Тарутинську громаду повернули тіло захисника Валерія Буззуба, який вважався зниклим безвісти
Солдат Валерій Беззуб загинув 18 лютого під час виконання військової служби. Деякий час він вважався зниклим безвісти.
28 червня, 2025, 07:23
Про це повідомили у Бессарабській селищній раді.
Валерій Беззуб загинув у бою під селом Дружба у Бахмутському районі. Йому назавжди залишилось 28 років.
Його мужність, відданість і жертовність назавжди залишаться прикладом справжнього героїзму, - написали у сільраді.
Українська Служба Інформації висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.
26 травня, 2026, 11:15
«Довженко-Центр» та Державне агентство України з питань кіно підписали угоду, яка дозволяє повернути права на класичні анімаційні стрічки та відкрити доступ до архівних матеріалів.
21 травня, 2026, 20:00
Понад половина українців зізнаються, що у День вишиванки відчувають негласний суспільний тиск обов’язково вдягнути традиційну сорочку, хоча для більшості вона залишається радше святковим символом, ніж щоденним одягом.
01 червня, 2026, 17:36
Одеса має понад 30 музеїв — від одного з найстаріших в Україні Археологічного (1825 р.) до інтерактивного Музею науки. Частина закладів працює безкоштовно, у деяких основні колекції тимчасово сховані через воєнний час. У цьому путівнику — актуальні адреси, режим роботи та ціни на 2026 рік для найпопулярніших і найнезвичайніших музеїв міста.

