Одесит самотужки затримав неадекватного чоловіка з ножем і здав його поліцейським (фото)
Учора ввечері інспектори роти тактико-оперативного реагування отримали виклик про те, що на вулиці Чорноморського козацтва, агресивний чоловік погрожує ножем перехожим.
19 червня, 2025, 16:28
Про це повідомила пресслужба Патрульної поліції Одеської області.
На місці патрульні побачили, що небайдужий громадянин, який і був заявником, вже затримав чоловіка. За словами заявника у момент коли той намагався завдати удару ножем жінці, йому вдалось його вгамувати.
Тож надалі ним займались інспектори, які затримали порушника застосувавши до нього кайданки. Також на місце викликали слідчих.
Дякуємо небайдужому громадянину, який ризикуючи власним життям, вчасно завадив протиправним діям затриманого, - додали в поліції.
31 березня, 2026, 11:10
У Пересипському районі Одеси під час мобілізаційних заходів стався конфлікт. У результаті поранення отримали військовослужбовець та цивільний чоловік. Обох забрали до лікарні.
03 квітня, 2026, 14:07
В Одесі судитимуть підприємця з квіткового бізнесу. Він не сплатив податки на суму майже 11 млн грн.
31 березня, 2026, 20:01
Після поразки у Полтавській битві 1709 року шведський король Карл XII відступав через територію сучасної Одещини. Історики відтворили маршрут війська вздовж лиманів і узбережжя Чорного моря.

