Головне, що живі: після удару по Дачному потрібна допомога багатодітній родині (фото) «фото»

Головне, що живі: після удару по Дачному потрібна допомога багатодітній родині (фото)

Ракетний удар по Дачному на Одещині серйозно пошкодив будинок сім'ї Аліни Стеценко. У жінки вісім дітей, п'ятеро із них прийомні. У тому числі і 15-річна співачка Олександра Гуркіна, яка з 8 років підкорювала сцени «Україна має талант» та «Голос країни». Нині родині потрібна будь-яка допомога.

Поспілкувалася з Аліною Стеценко кореспондент Української Служби Інформації Анна Городенцева.

Милі та добрі дорослі,

Зупиніть війну,

А я кольоровими фарбами

Для Вас прекрашу весну!

І намалюю Вам сонечко,

Що в небі буде сміятись,

І більше не буду плакати,

І більше не буду боятись!

Кавер на цю пісню Олександра Гуркіна записала ще  рік тому. Тоді дівчинка не знала, що скоро війна прийде і до ії домівки. У ніч на 18 липня російські ракети зробили ії родину безхатьками. Зараз талановита дівчина записала звернення до росіян, показала у що перетворився їх затишний будинок, який пошкодило вибуховою хвилею.

Ми усі сіроти, але в нас є мама, яка нас прихистила та дала нам цей будинок, який саме ви зруйнували. Ми усе відбудуємо, але я хочу, щоб ви бачили, що ми пережили, – розповіла Саша у своєму зверненні.

Коли Саша була маленькою, вона жила у родині алкоголіків, які знущалися над дитиною. До дитячого будинку дівчинка потрапила з відмороженими ніжками, вона взагалі не розмовляла, адже “рідні” батьки змусили ії ходити босою взимку.

Саме у дитячому будинку ії і помітила Аліна, яка привезла туди продукти. А вже через 2 роки восьмирічна Саша вперше виступила на великій сцені – на шоу “Україна має талант” – та підкорила своїм чарівним голосом зал. Так у любові, турботі і мешкала ця родина у селі Дачне Одеської області до 18 липня цього року.

Олександра Гуркіна на фото праворуч

Ми з дітьми на момент удару були у будинку. У нас є маленьке укриття, і ми завжди там ховалися, коли була сирена. Нас було дев’ятеро і ми усі сховалися. Постраждала лише моя найстарша донька, – вона вже доросла, в неї вже своїх троє дітей. Сьогодні їй зробили операцію – дістали осколок. Також її дворічна дитина трохи постраждала, були проблемі зі слухом, їздили по лікарням, але зараз вже все гаразд, – розповіла Аліна.

Аліна Стеценко

Молодшим вихованцям дитячого будинку сімейного типу – 9 та 11 років. Вони досі не можуть прийти до себе після пережитого.

Ми і до того, як в нас потрапила ракета, переживали кожного дня, хвилювалися за усіх, хто постраждав. Зараз я дуже хочу відправити дітей на реабілітацію. Тому що вони психологічно травмовані, навіть мені важко, а я доросла людина, що говорити за дітей, – каже жінка.

Наразі родину прихистили знайомі в іншому населеному пункті. Адже тепер у них немає дома.

Постраждало усе – і будинок немає даха, і кафе, яким я заробляла на життя, – воно було поруч з будинком. Три дитячі кімнати також розбиті, їх просто нема. Але слава Богу, що діти залишились живими. Коли це сталося, я думала, що це в наш будинок прилетіла ракета, а виявилось, що це метрів 20 від нас, а нас зачепило вибуховою хвилею, – розповіла Аліна.

Також  допомагають з ремонтом як можуть односельці.

Постраждалій родині потрібна будь-яка допомога, у тому числі і фінансова.

Якщо ви можете допомогти:

5169 3305 2491 6589

Стеценко Валентина Іванівна

Раніше на USIonline.com

Мати трьох дітей у селі під Одесою розповіла про ракетну атаку (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.