Мати трьох дітей у селі під Одесою розповіла про ракетну атаку (відео)

Її будинок зруйнований, діти травмовані і не можуть отямитися.

Жінка на ім’я Христина з гематомою на обличчі розповідає, як на її будинок, де вона мешкає з трьома дітьми та чоловіком, обрушилася ракетна атака рашистів.

Лунала сирена. Одна ракета вдарила, друга. Страшно. Дитина заплакала, я пішла зачиняти вікно. І побачила, що ракета летить. І з цим вікном я відлетіла, і далі не пам’ятаю. У будинку крові багато. Дитина маленька нічого не чує. Бабуся постраждала. Кума моя постраждала з дитиною – 4 місяці. Не знаю, як вони взагалі вижили, дивом. Ось подивіться – дома немає. Говорять, тут військові. Де вони? Немає тут жодних військових. Як далі жити? Як мені прийти додому та лягти спати? Ніде спати. Діти травмовані та що далі, я не знаю. Просто – російський світ – падлюки. Що вони роблять? Чого домагаються? – ставить риторичне запитання жінка.

Згідно даних ОК «Південь», внаслідок нічної атаки 6 ракет «Калібр» на село під Одесою зруйновано і загорілися п’ять приватних будівель, постраждали школа, будинок культури, декілька інших приватних садиб, автомобілів. Постраждало шість цивільних осіб, із них одна новонароджена дитина.

Відео Об’єднаний коордінаційний прес-центр сил Оборони Півдня України

Раніше на USIonline.com

Рашисти вдарили ракетами по селу під Одесою (фото, відео, оновлено)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.