
В Одесі на хабарі у 2300 доларів викрили голову ВЛК
Голова ВЛК обіцяв військовозобов'язаному оформити медичні документи з діагнозом, який буде надалі підставою для отримання групи інвалідності та надання відстрочки від мобілізації.
Про це повідомили у поліції Одеської області.
Лікар гарантував внесення сфальсифікованих довідок до електронної системи Helsi та вплив на експертну комісію лікарів для отримання потрібного висновку.
Правоохоронці встановили, що до сімейного лікаря та одночасно голови резервної військово-лікарської комісії при одному з районних ТЦК звернувся громадянин з приводу оформлення інвалідності.
Бувши обізнаним про характер захворювань пацієнта, фігурант вирішив на цьому підзаробити. Спочатку він запросив за свої послуги 300 доларів, а згодом висунув вимогу надати ще 2000 доларів за затвердження медичної документації з «правильним» діагнозом, який давав би змогу отримати відстрочку від мобілізації.
Поліцейські затримали голову ВЛК на робочому місці під час отримання 2300 доларів хабаря. В його службовому кабінеті слідчі вилучили кошти, отриманні у незаконний спосіб, медичну документацію та інші речі, що мають доказове значення у справі.
Наразі фігуранту висунули підозру за ч.3 ст. 368 КК України та суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Слідство триває. Правоохоронці встановлюють повне коло осіб причетних до злочину.
Раніше на USIonline.com —
В Одесі чоловік продавав ухилянтам висновки ВЛК про непридатність до служби (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.