Рекорд України: в Одесі знаходиться найбільший волонтерський центр (фото) «фото»

Рекорд України: в Одесі знаходиться найбільший волонтерський центр (фото)

За час повномасштабного вторгнення «Гостинна хата» стала найбільшим волонтерським центром України та встановила національний рекорд відносно кількості людей, яким надається допомога.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

11 березня волонтерський центр «Гостинна хата» отримав нагороду від «Національного Реєстру Рекордів України».

Керівник Реєстру Лана Вєтрова в коментарі УСІ відзначила, що наразі це прецедент для нашої держави – до сьогодні такої номінації не було, і це перша нагорода серед волонтерських центрів. «Гостинна хата» надала більше 1 млн кг допомоги.

У нас просто сльози від того, що нам вдалося допомогти стільком людям, – відзначила співзасновниця центру Діана Гребнева.

Довідка:

Гуманітарний центр «Гостинна хата» було засновано 26 березня 2022 року. На постійних засадах, 6 днів на тиждень, тут працює 87 волонтерів, 64 з котрих – переселенці з Маріуполя, Миколаєва, Херсона, Мелітополя, Ізюма та інших постраждалих від російської агресії міст. Щоденно центр обслуговує понад 500 родин переселенців (ВПЛ) та 150 родин одеситів (пенсіонерів, інвалідів та представників малозахищених верств населення).

Центр забезпечує нужденних в допомозі всім необхідним: починаючи з харчових продуктів, засобів особистої гігієни й завершуючи медициною, одягом і психологічною допомогою.

Раніше на  USIonline.com

На Одещині відкрили соціальні хаби для вразливих сімей (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.