Пиляв телекомунікаційні дроти: в Одесі поліція на гарячому спіймала крадія-кабельника
Чоловік намагався зрізати телекомунікаційний кабель та сховатися від правоохоронців у колекторі.
19 березня, 2025, 08:00
Але врешті-решт вийшов на поверхню та зізнався у скоєному, повідомила Патрульна поліція Одеської області.
Виклик із повідомленням про дивні звуки у колекторі надійшов на спецлінію поліції. Патрульні на місці події заскочили чоловіка, який саме пиляв комунікаційні дроти. Побачивши правоохоронців, він спробував сховатися у колекторі.
Невдовзі чоловік сам вибрався на поверхню. У руках він тримав полотно для різки металу.
Затриманий пояснив, що хотів вирізати частину кабелів для подальшого збуту, аби підзаробити.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
26 травня, 2026, 14:03
На Одещині затримали голову однієї з міських рад Ізмаїльського району за підозрою у вимаганні хабаря. За даними слідства, посадовець нібито вимагав 35 тисяч доларів за погодження документів, необхідних для реалізації проєкту будівництва вітрової електростанції.
26 травня, 2026, 09:19
Удар балістичною ракетою по Одесі 25 травня забрав життя однієї людини та залишив поранених. У місті зафіксовані пошкодження об’єкта інфраструктури, навчального закладу та житлових будинків.
26 травня, 2026, 12:37
Навколо Одеси триває завершення будівництва багатокілометрової системи оборонних укріплень. На підступах до міста облаштовують протитанкові рови, бліндажі, встановлюють колючий дріт, бетонні загородження та інженерні перешкоди для посилення захисту узбережжя та недопущення можливих наступальних дій ворога.

