В Одесі на Приморському бульварі запрацював панорамний ліфт (фото)
У місті триває підготовка до весняно-літнього сезону. Комунальники відновлюють роботу міської інфраструктури, зокрема, запустили панорамний ліфт, який з'єднує Приморський бульвар із Грецьким парком. Ліфт не працював у зимовий період. Перед запуском комунальники провели його очищення та технічне обслуговування.
13 березня, 2025, 18:43
Про це повідомляє Одеська міська рада.
Окрім цього, триває підготовка фонтанів до нового сезону. Фахівці вже прочистили форсунки, встановили нові насоси та провели налагоджувальні роботи на кількох міських об’єктах.
Також комунальники почали мити пам’ятники, ремонтують плиткове покриття біля бюветів та усувають наслідки вандалізму.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

