Інформація про взяття під контроль Європою Одеси – фейк: центр інформаційної безпеки

Офіційна представниця мзс рф Марія Захарова у ході брифінгу заявила про наміри влади Європи розмістити на території України «гарантійні сили» та взяти під контроль Одесу та Львів.

Інформація про взяття під контроль Європою Одеси – фейк: центр інформаційної безпеки

Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI.

Там також зазначили, у жодній європейській столиці не звучать претензії на території України. Ці вигадки роспропаганди є абсурдними і повністю безпідставними.

Насправді російський наратив про те, що держави Європи претендують на території України, спрямований на підрив довіри українців до західних держав-партнерів і розпалювання антизахідних настроїв, - йдеться у повідомленні.

Так пропаганда рф намагається зірвати плани європейських союзників України щодо введення контингенту для гарантування безпеки, додали аналітики SPRAVDI.