Еліна Світоліна вперше за 7 років пройшла до чвертьфіналу WTA в Дубаї
Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA 1000 у Дубаї. У матчі третього кола українка обіграла швейцарку Белінду Бенчич.
19 лютого, 2026, 17:19
Про це повідомляє видання Чемпіон.
Поєдинок тривав 2 години 2 хвилини та завершився з рахунком 4:6, 6:1, 6:3 на користь Світоліної.
Обидві тенісистки — мами й наразі є найрейтинговішими гравчинями WTA у цьому статусі.
У чвертьфіналі 19 лютого Світоліна зіграє проти Антонії Ружич з Хорватії.
Востаннє українка доходила до чвертьфіналу в Дубаї у 2019 році. Турнір вона вигравала у 2017 та 2018 роках.
Нагадаємо, у другому колі турніру в Об’єднаних Арабських Еміратах Світоліна пройшла іспанку Паулу Бадосу (70), яка відмовилася від продовження поєдинку після програного першого сету.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

