Війна. День 1222: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Розпочалася 1222-га доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.
Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.
Критичну інфраструктуру Львівщину ворог атакував безпілотниками та крилатими ракетами. На місці працюють екстрені служби.
На Сумщині пошкоджені й зруйновані об’єкти цивільної інфраструктури.
У Смілі на Черкащині пошкоджені три 9-поверхівки, коледж. Постраждали шестеро людей.
У Харкові зафіксували приліт дрона в дах багатоповерхівки.
Росіяни атакували Миколаїв балістикою і групами дронів Shahed. Під ударом був обʼєкт інфраструктури.
На Івано-Франківщині пошкоджені приватні господарства, церква, будинок. Одну жінку госпіталізували
Під час обстрілу загинув льотчик 1-го класу підполковник Максим Устименко, який на літаку F-16 відбивав повітряний напад.
Пілот 1993 року народження застосував увесь комплекс бойового озброєння. Він збив сім повітряних цілей, але під час відпрацювання останньої літак зазнав ушкоджень і почав падати. Максим Устименко зумів відлетіти від населеного пункту, але катапультуватися не встиг.

