Комунальники міськради привласнили понад 20 млн грн на закупівлі обладнання для світлофорів

У 2024 році через підконтрольні компанії для міста комунальники закупили блоки безперебійного живлення та акумулятори за завищеними цінами, завдавши громаді збитків на понад 20,7 млн гривень. У схемі були задіяні шестеро осіб: комунальники та приватна фірма.

Комунальники міськради привласнили понад 20 млн грн на закупівлі обладнання для світлофорів

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Під час підготовки Одеси до можливих блекаутів та ударів по енергетичній інфраструктурі група посадовців і підприємців, за даними слідства, заробила понад 20 млн грн на закупівлях обладнання для світлофорів.

Одеська обласна прокуратура передала до суду справу щодо шістьох фігурантів. Слідство вважає, що у 2024 році через підконтрольні компанії для міста придбали 100 блоків безперебійного живлення та майже 50 акумуляторів за суттєво завищеними цінами. Збитки громаді оцінили у понад 20,7 млн грн.

Серед обвинувачених — посадовець КУ «СМЕП», власник групи компаній, керівники підприємств, адвокат та співробітник однієї з фірм.