В Одесі у селищі Котовського з машини розстріляи поліцейський патруль
Сьогодні ввечері, 25 березня, під час перевірки документів у водія, він раптово відкрив вогонь по поліцейських.
25 березня, 2026, 22:50
Про це повідомили у поліції Одеської області.
Унаслідок цього двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Наразі їм надається необхідна медична допомога.
Для затримання чоловіка введено спеціальну поліцейську операцію.
Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
На місці працюють слідчо-оперативна група та інші профільні служби. Детальніша інформація буде надана згодом.
24 травня, 2026, 12:21
У Каннах оголосили про запуск міжнародної історичної драми “Чужорідні тіла” (Foreign Bodies), яку зніматиме оскароносний режисер Шекар Капур. У центрі сюжету — постать вченого з Одеси Вальдемара Хавкіна, який створив перші ефективні вакцини проти холери та чуми й фактично допоміг врятувати мільйони людей у світі. Стрічка охоплює його шлях від Одеси до Лондона та Індії, а також драматичну історію переслідувань і звинувачень, які пізніше порівнювали з “другою справою Дрейфуса”.
26 травня, 2026, 11:15
«Довженко-Центр» та Державне агентство України з питань кіно підписали угоду, яка дозволяє повернути права на класичні анімаційні стрічки та відкрити доступ до архівних матеріалів.
23 травня, 2026, 21:14
Російська пропаганда роками використовує слово «хуторяни» як образливий ярлик для українців. Але за цим штампом ховається не реальна історія України, а глибоке нерозуміння її соціальної та економічної традиції.

