Вночі росія била по портах Одещини: пошкоджені два цивільні судна

Цієї ночі російські окупанти знову атакували Одеську область за допомогою ударних безпілотників. У нападі постраждала портова та промислова інфраструктура одного з портів регіону. На щастя, загиблих немає, проте є поранені.

Вночі росія била по портах Одещини: пошкоджені два цивільні судна

Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Унаслідок удару дронами-камікадзе пошкоджено два цивільні вантажні судна із зерном під прапорами Палау та Барбадосу, які стояли біля причалів порту.

Також на території порту зазнали руйнувань адміністративні будівлі, зерновий бункер і допоміжне обладнання.

Пожежі, що виникли після влучань, рятувальники швидко ліквідували.

На місцях подій тривають роботи з усунення наслідків. Правоохоронні органи фіксують чергові воєнні злочини, вчинені російськими загарбниками, – повідомив Олег Кіпер.

Як розповіли в Одеській обласній прокуратурі, під час атаки постраждали двоє чоловіків 36 і 37 років — їх госпіталізували для надання медичної допомоги.