На Одещині судова адміністрація закупила марок майже на 7 млн
395 703 стандартні поштові марки закупило територіальне управління Державної судової адміністрації України для судів Одеської області.
27 грудня, 2024, 14:31
Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з повідомлення на майданчику держзакупівель Prozorro.
Тож, відтепер «Укрпошта» за 7 122 654 гривні повинна поставити таку значну кількість марок на Дмитра Іванова, 2 (Бабеля) в приміщення територіального управління Державної судової адміністрації до 31 грудня.
Вартість кожної марки — 18 гривень копійок.
Нагадаємо, що основним завданням територіального управління є створення належних умов діяльності загальних судів Одеської області, фінансового, матеріально-технічного та кадрового їх забезпечення.Також зазначимо, ще в березні 2024 року Обласне управління Державної судової адміністрації закупало марки по 15 гривень за одиницю.
21 травня, 2026, 18:20
На Одещині правоохоронці завершили розслідування щодо завідувача державної нотаріальної контори у Білгороді-Дністровському, якого обвинувачують у махінаціях із платежами клієнтів. За даними слідства, чоловік оформлював оплату податків та зборів через власну банківську картку, а потім скасовував операції та повертав гроші собі.
21 травня, 2026, 17:29
У місті Південне вдень 21 травня 34-річна жінка впала з крутого схилу.
25 травня, 2026, 18:46
Мама 8-річного Оскара, який торік потрапив під колеса тролейбуса в Одесі та дивом вижив після тяжких травм, просить допомогти знайти очевидців аварії. Судові процеси у справі досі тривають, тому родині важливо знайти людей, які бачили момент ДТП 29 травня 2025 року на вулиці Артура Савельєва. Зараз хлопчик проходить реабілітацію у Києві в «Охматдиті» та поступово відновлюється після численних операцій.

