Війна. День 1067: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 211 боєзіткнень.
25 січня, 2025, 09:58
Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.
Втрати окупантів, за оновленими даними Генштабу ЗСУ, за добу збільшилися на 1650 осіб, 7 танків, 37 бойових броньованих машини, 14 артсистем та 51 БпЛА оперативно-тактичного рівня.
За ніч над Україною знищили дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 46 з 61 БПЛА, ще 15 безпілотників – не досягли цілейСили ППО працювали в Одеській, Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій та Кіровоградській областях.
Збиті БпЛА росіян завдали шкоди на Київщині, Черкащині та Хмельниччині. Там пошкоджено будівлі підприємств, установ, багатоквартирні та приватні будинки, автотранспорт.
19 лютого, 2026, 08:17
У північно-західній частині Чорного моря фіксують поширення інвазивного виду — синього американського краба. Його ареал поступово зміщується у бік українського узбережжя та придунайських акваторій. Фахівці говорять і про ризики для екосистеми, і про можливі способи регулювання чисельності.
23 лютого, 2026, 07:30
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» на Одещині зимують тисячні зграї качок галагазів. З наближенням весни птахи почнуть залишати лимани та розлітатися уздовж узбережжя Чорного моря.
19 лютого, 2026, 14:41
В Одесі померла заслужена артистка України, актриса Ірина Черкаська, яка понад шість десятиліть служила Українському театру та була однією з найвідоміших представниць одеської сцени.

