Паралімпієць з Одеської області став чемпіоном Європи зі стрільби «фото»

Паралімпієць з Одеської області став чемпіоном Європи зі стрільби

Золото збірній Україні та титул чемпіона на мультиспортивному Євро-2023 здобув Андрій Дорошенко.

Про це розповіли в філіалі Олімпійського комітету в Одеській області.

Спортсмен Андрій Дорошенко з міста Роздільна Одеської області завоював «золото» і титул чемпіона Європи з кульової стрільби на мультиспортивному Євро-2023, яке проходить в нідерландському місті Ротердам. Українець стріляв з пневматичної гвинтівки з 10 метрів у класі R1, або SH1, серед чоловіків. Спортсмен кваліфікувався до фіналу з першого місця, заробивши 622.9 очка у відбірковому раунді.

Дорошенко лідирував і впродовж усього фіналу, в підсумку набравши 248.4 бала. У вирішальному раунді Андрій утримав перевагу в боротьбі з поляком Мареком Добровольським (245.8) та здобув “золото”. Трійку призерів замкнув данець Мартін Йорґенсен.

Крім того, срібну нагороду цього ж дня виборов Віталій Плакущий, який так само виступав у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 м, але в змішаній категорії R4, або SH2. До медального раунду він відібрався з третім результатом (633.2 очка).

У фіналі Плакущий усього на пів бала поступився чотириразовому призерові Паралімпіади, словенцеві Франчеку Ґоразду Тіршеку, який заробив рівно 254 очки.