Одеські майстри стендової стрільби взяли «золото» Кубку України (фото) «фото»

Одеські майстри стендової стрільби взяли «золото» Кубку України (фото)

Українські спортсмени з Одещини Вікторія та Олексій Науменко, Іван Лоіка й Іван Рагулі завоювали золоті медалі Кубку України, який проходив у Львові з 1 по 3 березня.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Вікторія Науменко взяла «золото» у змаганнях серед жінок. Спортсменка святкувала перемогу з результатом високого міжнародного рівня у кваліфікації (119/125) та додала ще 52/60 у фінальній частині. У сумі – 171 розбита мішень у підсумку.

В командному турнірі переможцями стали спортсмени збірної Одеської області Олексій Науменко, Іван Лоіка і Іван Рагулі. Їм вдалося набрати 206 очок (Іван Рагуля – 73/75, Іван Лоік – 68, Олексій Науменко – 65). На 5 розбитих мішеней менше у збірної Львівської області у складі Андрія Кобзарука, Георгія Іпатова і Ростислава Грибовського.

Іван Рагуля також отримав «бронзу» – для 17-річного спортсмена це перша така нагорода у змаганнях в категорії «дорослі», а завдяки особистому рекорду у кваліфікації він виконав норматив майстра спорту України.

У змаганнях серед юніорів Павло Кузьменко завоював бронзову медаль набравши 99/125 очок.

Всі спортсмени представляють Центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби в Новій Долині. Іван Рагуля також захищає честь Київської дитячої юнацької спортивної школи «Колос».

Всього одеські стрілки завоювали на круглому стенді 5 медалей: дві золоті, одну срібну і дві бронзові.