На Середній Дунай відправився перший баржевий караван з рудою з Ізмаїлу (фото) «фото»

На Середній Дунай відправився перший баржевий караван з рудою з Ізмаїлу (фото)

Зранку 20 жовтня з Ізмаїлу вийшов у рейс теплохід «Капитан Жидков». Порт призначення - Смедерево (Сербія). У складі каравану - 5 барж із вантажем аглоруди та котунів.

Про це повідомляє ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство». Через 10-12 діб «Капитан Жидков» прибуде до пункту призначення.

Лінія запущена в рамках діючого великого контракту з доставки української залізорудної сировини для металургійного виробництва в Сербії.

Наш партнер – велика системна компанія, співробітництво з якою забезпечує УДП стабільне завантаження флоту роботою. Завдяки проєкту наше підприємство, крім отримання привабливих комерційних умов, впроваджує більш якісне управління флотом, довгострокове рейсове планування та формування інфраструктури з обслуговування флоту на Середньому Дунаї, – розповідають у компанії.

Повернення на Середній Дунай супроводжується технічною модернізацією суден. Встановлюються системи контролю витрат палива, відеоспостереження, оналайн-диспетчеризації. Екіпажі пройшли перевірку знань та підтвердили свою кваліфікацію.

Раніше на USIonline.com

Після початку вторгнення УДП запустило контейнерні перевезення по Дунаю (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.