Після початку вторгнення УДП запустило контейнерні перевезення по Дунаю (фото) «фото»

Після початку вторгнення УДП запустило контейнерні перевезення по Дунаю (фото)

В Українському Дунайському пароплавстві почали контейнерні перевезення по Дунаю в якості експерименту півроку тому, коли рашисти заблокували морські порти України, а частину їх захопили. Тепер у пароплавстві констатують, що таки перевезення стали регулярними, за півроку перевезено 3,3 тис TEU.

Про це повідомили в УДП.

УДП вперше почало контейнерні перевезення майже півроку тому, тому що внаслідок блокади морських портів Одеси ці перевезення зупинились. Тепер контейнерні каравани працюють регулярно.

Питання полягало лише в тому – чи зможемо на Дунаї створити працюючий логістичний ланцюжок, наскільки виправданою буде економіка проекту, чи зможемо знайти баланс між вантажними потоками з країни і в країну? Але ми це зробили! Контейнерні перевезення запрацювали! – повідомили на підприємстві.

Наприкінці травня вдалося сформувати перший контейнерний караван у складі самохідного судна «Капітан Ширков» і п’яти барж. З того часу сформувався пул фрахтувальників, стабільно забезпечується необхідний обсяг як експортних, так і імпортних вантажів.

Починаючи з серпня вирішили повністю перейти на роботу у режимі контейнерних караванів.

За півроку перевезено контейнерів в об’ємі 3 298 TEU (одиниця виміру – один 20-футовий морський контейнер). Під контейнерний напрям задіяно 12 суден – відкритих барж та суховантажних суден-штовхачів.

Серед експортних вантажів – метали, соняшниковий шрот та масло, алкогольні вироби, молоко, деревообробна продукція, горох, зерно насипом.

Серед імпортних вантажів: електроніка, труби, запчастини до агарної техніки, автомобільні покришки, а також рис та інші продукти харчування. Лише в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН пароплавство перевезло приблизно 600 TEU контейнерів з гуманітарними вантажами.

Раніше на USIonline.com

В УДП відремонтували буксир “Валентин Пиляев” та направили на випробування (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.