Мешканця Ізмаїлу будуть судити за знущання над матір’ю «фото»

Мешканця Ізмаїлу будуть судити за знущання над матір’ю

Чоловік ображав пенсіонерку впродовж двох років. Але на його захіст вставала сама старенька мати. Бесіди та штраф не допомогли, тож тепер покарання для нього знову обере суд.

Про це повідомили у поліції в Одеській області.

Після вживання алкоголю дорослий син ображав 72-річну матір нецензурною лайкою та погрозами побити. Причому, одного разу його вже судили за домашне насильство.

Суд зобов’язував його сплатити штраф. Часто потерпіла жаліла сина, просила, щоб не карали. Чоловік йшов на примирення, обіцяв більше не ображати матір, – розповіла інспекторка сектору протидії домашнього насильства Ізмаїльського районного відділу поліції Валентина Іванова.

Також поліцейські проводили з чоловіком бесіди та попереджала про кримінальну відповідальність, але він знову почав ображати жінку, будучи на підпитку. Тепер йому загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

У поліції нагадують, що якщо вас ображають у родині, про це не треба мовчати. Телефонуйте на спецлінію «102» або урядову гарячу лінію за номером 1547, фахівці якої надають консультацію та підтримку постраждалим.

Максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні також надасть чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot.

Раніше на USIonline.com

В Одеській області чоловіків судитимуть за домашнє насильство

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.