В Одеській області чоловіків судитимуть за домашнє насильство «фото»

В Одеській області чоловіків судитимуть за домашнє насильство

Обидва чоловіки неодноразово кривдили жінок вдома.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Суд розгляне справи двох правопорушників – чоловіків віком 64 та 49 років з Болградського та Білгород-Дністровського районів.  Один ображав дружину, а другий – колишню дружину, з якою досі проживає під одним дахом. Обидва регулярно приходили додому напідпитку, лаяли жінок та погрожували їм побиттям.

За домашнє насильство відносно кривдників поліцейські тричі складали адміністративні матеріали, і відсторонювали від потерпілих терміновими заборонними приписами. Суд зобов’язав правопорушників сплатити штраф, поліцейські ж пояснили: якщо ставлення до жінок чоловіки не змінять, то на них чекає кримінальна відповідальність, — розповіли в поліції.

Але після чергових фактів домашнього насильство вже відкрили кримінальне провадження. Обом загрожують: або громадські роботи від 150 до 240 годин, або арешт до 6 місяців, або обмеженням волі до 5 років, або позбавлення волі до 2 років.

Правоохоронці нагадали, що отримати інформаційну, психологічну, юридичну консультації та інші види допомоги можна, звернувшись за номерами телефонів: 15-47 – Урядова «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей; 0 800 213 103 – Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги.

Раніше на  USIonline.com

В Ізмаїлі двох чоловіків судитимуть за насильство та погрозу вбивством

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.