Юні спортсмени Одеської області стали чемпіонами світу (фото) «фото»

Юні спортсмени Одеської області стали чемпіонами світу (фото)

Спортсмени із Одеської області Дмитро Карабаджак та Аліна Шаповалова стали переможцями чемпіонату світу з вітрильного спорту, який проходив в польському місті Дзівнув.

Про це повідомляє Пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

16-річні Дмитро Карабаджак (обласна ДЮСШ з вітрильного спорту, відділення Затока, тренер – Павло Донцов) і Аліна Шаповалова (КДЮСШ №13, тренери – Олексій Каплунов, Анатолій Шаповалов) стали переможцями в класі «ILCA 6» («Лазер Радіал») у віковій категорії «U-17». Вони досягли успіху за підсумком 12 гонок.

Відзначимо, що Дмитро також завоював срібло чемпіонату світу серед юніорів.

У змаганнях виступали спортсмени від 15-ти до 18-ти років – підбивалися підсумки в категоріях «юніори» і «U-17». Всього в регаті брали участь 259 юніорів і 100 юніорок.

Раніше на  USIonline.com

Спортсменки з Чорноморська завоювали медалі чемпіонату України з пляжного волейболу (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.