Юна одеситка виборола бронзу на міжнародному турнірі зі стрільби у Польщі «фото»

Юна одеситка виборола бронзу на міжнародному турнірі зі стрільби у Польщі

18-річна вихованка обласної ДЮСШ зі стрільби Крістіна Остапенко завоювала бронзову медаль на міжнародному турнірі Grand Prix Wrocławia&Dolnego Śląska 2024 з кульової стрільби, який проходив у Вроцлаві.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Цей турнір був етапом підготовки збірної України до світового олімпійського відбору, який відбудеться з 11 – 20 квітня в Ріо-де-Жанейро.

В особистому турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки Крістіна Остапенко посіла 6-е місце (167,4).

В кваліфікації вона замкнула вісімку (626,8). Також, після довгої перерви, одеська стрілкиня виступала у змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки (з 3-х положень). В цьому виді відбулося два турніри, але у фінал Крістіна не потрапила (з результатами 579 і 583 очки відповідно)

Наступним турніром для Крістіни стане світовий олімпійський відбір, де вона боротиметься за ліцензії у двох видах стрільби – пневматичній гвинтівці і малокаліберній. Це буде передостанній відбір на Олімпійські ігри, а останній – в хорватському Осієку, на чемпіонаті Європи, який відбудеться з 20 травня по 8 червня.

Раніше на USIonline.com

Одеський стрілець з лука став срібним призером чемпіонату України і увійшов у збірну (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.