Одеський стрілець з лука став срібним призером чемпіонату України і увійшов у збірну (фото) «фото»

Даніїл Неделько отримав друге місце на всеукраїнському турнірі найсильніших, який відбувся у Львові з 8 по 12 березня.

Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

19-річний вихованець відділення стрільби з лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» Даніїл Неделько (тренерка – Наталія Бурдейна) завоював нагороду в особистому турнірі в дисципліні «блочний лук».

Завдяки цьому успіху Даніїл відібрався до складу збірної України для участі у чемпіонаті Європи серед дорослих, який пройде 7-12 травня в німецькому Ессені.

Переможці визначалися за найменшою сумою місць в двох особистих турнірах (кваліфікації і олімпійського раунду).

В першому турнірі Даніїл виграв кваліфікацію (дві серії по 36 стріл на дистанції 50 м), набравши 690 очок, і посів 2-е місце в олімпійському раунді. В другому турнірі став 3-м в кваліфікації (688 очок) і виграв в олімпійському раунді – 147:145 у напарника по збірній України киянина Віталія Вдовенка. Але за підсумками змагань вихованець Наталії Бурдейної став другим: 7 балів проти 6-ти у Вдовенка.

На фото: Віталій Вдовенко та Даніїл Неделько

В ці дні, 15-17 березня, в Луцьку відбуваються Всеукраїнські змагання серед сильніших спортсменів (юніори та кадети) зі стрільби з лука, де беруть участь одеські спортсменки Варвара Беспала («Динамо», тренерка – також Наталія Бурдейна) і Поліна Ткаченко (КДЮСШ №17, тренерка – Валерія Ткаченко).