Боксери з Одещини вибороли чотири медалі на міжнародних змаганнях (фото) «фото»

Боксери з Одещини вибороли чотири медалі на міжнародних змаганнях (фото)

Юні боксери з Одеської області успішно виступили на двох значущих турнірах минулого тижня, виборовши чотири медалі, серед яких дві золоті.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

На першу сходинку п’єдесталу, завоювавши золоті медалі, піднялися: ізмаїльська боксерка Ангеліна Румянцева та Катерина Котелевська з Доброслава. Ангеліна виборола перемогу в категорії до 51 кг на чемпіонаті Європи серед школярів у Мариборі, ставши також визнаною найкращою боксеркою змагань. Тренувала спортсменку Луна Румянцева.

На шляху до європейського золота Ангеліна виграла перші два бої достроково, у чвертьфіналі перемогла Анастасію Шокорая з Грузії. У півфіналі одеситка взяла верх над болгаркою Камелією Желязковою, а у фіналі – над Летішею Маккі з Англії.

Вихованка Доброславської ДЮСШ Катерина Котелевська стала чемпіонкою у Всесвітній гімназіаді, яка проходила в Ріо-де-Жанейро. Мешканка Одещини виступила на рингу у категорії до 57 кг.

У Бразилії боксерами медалістами також стали Давід Молодан й Іван Карпов, спортсмени завоювали срібло в категоріях – до 46 кг і до 48 кг відповідно.