«Амазонка» з Одещини стала чемпіонкою світу з грепплінгу (фото) «фото»

«Амазонка» з Одещини стала чемпіонкою світу з грепплінгу (фото)

У вівторок, 22 серпня ізмаїльчанка Діана Пойда завоювала «золото» та стала чемпіонкою світу з грепплінгу у розділі ноу-гі. Зазначимо, турнір проходить у Варшаві.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Спортсменка з Ізмаїлу на прізвисько «Амазонка» Діана Пойда виступила на чемпіонаті світу у складі збірної України в ваговій категорії понад 90 кг та у віковій категорії 15-16 років. У фінальній зустрічі  зі спортсменкою з Казахстану їй вдалося здобути перемогу.

Діана – тренер-початківець і топовий спортсмен клубу «MMA IZMAIL». До чемпіонату світу її підготував тренер Максим Журавльов, він підкреслив що це – перемога всіх ізмаїльчан, завдяки яким Діана поїхала на чемпіонат світу.

Особливі слова подяки – Силам захисту та оборони України, завдяки мужності та героїзму яких спортсмени мають можливість гідно представляти Україну на таких високих змаганнях, – зазначив Абрамченко.

Завтра, 23 серпня, Діана боротиметься у розділі гі – боротьба у кімоно.

Раніше на USIonline.com

Історичний успіх: одеські майстри стендової стрільби взяли «срібло» чемпіонату світу (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.