12 березня, 2025, 21:04
Вогонь на так званих «вишках Бойка» у Чорному морі не згасає вже понад 2,5 роки. Одна з платформ горить з моменту її звільнення українськими військовими в червні 2022 року, а друга зайнялася 24 серпня 2024 року, у День Незалежності України, і палає досі.