ЗСУ вже в Херсоні: бійців зустрічають місцеві жителі (ОНОВЛЕНО, фото, відео) «фото»

ЗСУ вже в Херсоні: бійців зустрічають місцеві жителі (ОНОВЛЕНО, фото, відео)

Наші військові заходять у обласний центр. Разом з тим, місцевих жителів попереджують: треба бути обережними, місто заміноване. ГУР Міноборони вже визнало, шо Херсон повернувся під контроль України.

Про це повідомляють очевидці.

Над Херсонською ОДА підняли прапор України.

Херсонці зустрічають наших воїнів.

Також повідомляють про входження ЗСУ у населені пункти, які ще недавно були під російською окупацією – Беріслав, Благодатне, Борозенське.

В той же час, жителів Херсона просять менше ходити містом та бути максимально обережними. Про це написав у фейсбуці перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський:

«Всім жителям міста Херсон та інших населених пунктів правобережної Херсонщини! Найближчими днями потрібно дотримуватися максимальної обережності».

Людей просять мінімізувати пересування містом, не торкатися будь-яких підозрілих предметів, у тому числі залишеного транспорту та техніки військових рф, не заходити в адміністративні будівлі та місця колишньої дислокації ворога, це може бути небезпечно.

Оновлено

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило звернення до російських військових у звільненому Херсоні російською мовою, пропонуючи знаватися у полон. Тим самим це перше офіційне визнання визволення міста.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 261: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.