Замість портів Великої Одеси: запрацював проєкт «Дунайський зерновий шлях» «фото»

Замість портів Великої Одеси: запрацював проєкт «Дунайський зерновий шлях»

На тлі повідомлень росії про вихід зі зернової угоди є вірогідність, що порти Великої Одеси знов перебуватимуть у блокаді.

Про це повідомляє Українське Дунайське Пароплавство.

В УДП зазначають, що ще влітку передбачали, що рф може в будь-який момент спробувати зірвати «Зернову ініціативу». Тому розвивали проєкт «Дунайський зерновий шлях». Зокрема, інвестиції направили у створення власної перевалки зернових. Також є домовленість з румунськими партнерами щодо більш швидкої та ефективної схему перевалки у порту Констанци.

Наш «Дунайський зерновий шлях» вже починає працювати. Це безпечна та гарантована доставка аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП. За рахунок більш швидкого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу вже не доведеться нести фінансових втрат внаслідок тривалих очікувань в черзі біля терміналу, – повідомляє УДП.

За прогнозами у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць. Також на другому етапі проєкту «Дунайський зерновий шлях» передбачається будівництво нових барж.

Додамо, що шлях по Дунаю поки можна вважати резервним, адже великі балкери з зерном ходять морем в порти Великої Одеси та з них, незважаючи на заяви росії про «вихід» з зернової угоди.

Раніше на USIonline.com

ООН заявляє, що «зернова угода» не втратила чинність

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.