За хабар засудили посадовця Одеського рибпатруля
29 грудня суд виніс вирок жителю Одеської області, який раніше працював у рибоохоронному патрулі. Він визнав, що посадовець вимагав хабар у підприємства у 2017 році.
13 січня, 2026, 06:23
Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації із посиланням на вирок суду.
Тоді разом із начальником відділу він просив 10% від вартості вилову рапанів - близько 161 тисячі гривень - за те, щоб не втручатися у роботу бізнесу.
Суд погодився з угодою про визнання провини і дав чоловіку 5 років умовно з відстрочкою на 2 роки. Майно конфісковувати не будуть.
Засуджений також повинен періодично звітуватися в органи пробації.
26 лютого, 2026, 14:48
22 лютого помер 34-річний діючий військовослужбовець Віталій Салтан, якого мобілізували наприкінці січня. Дружина та брат загиблого звинувачують посадових осіб 425-ї бригади «Скеля» у бездіяльності та службовій халатності, що спричинила смерть людини. Родина подала заяви до правоохоронних органів і вимагає публічної правової оцінки.
27 лютого, 2026, 11:11
В Одесі померла Римма Олексіївна Літвак - дружина та соратниця Бориса Літвака, жінка, яка після його смерті зберегла і продовжила справу «Будинку з янголом».
27 лютого, 2026, 11:50
Поліцейські вже завершили розслідування справи щодо 23-річної власниці бази відпочинку на території Південнівської громади та скерували справу до суду. Жінці загрожує обмеження волі на строк до трьох років.

