З портів Великої Одеси вийшов перший караван з 3 суден з українським зерном «фото»

З портів Великої Одеси вийшов перший караван з 3 суден з українським зерном

На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до Туреччині, Великої Британії та Ірландії. Сьогоднішнім караваном поновлено судноплавство з порту «Чорноморськ».

Про це повідомив замміністра инфраструктуры Мустафа Найєм.

Він відмітив – Україна розраховує, що безпекові гарантії наших партнерів з ООН та Туреччини будуть працювати і надалі, а експорт продовольства з наших портів стане стабільним та прогнозованим для всіх учасників ринку.

Для цього плануємо забезпечити здатність портів обробляти понад 100 суден на місяць. Хоча «зерновий коридор» уже запрацював на вихід, нашою ціллю є повноцінна робота портів в обидва напрямки. Ми отримуємо заявки судновласників, які готові заходити в наші порти під завантаження і перший захід очікується вже завтра. Наша ціль – 3 та більше млн тонн експорту агропродукції щомісяця з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний», – написав Мустафа Найєм.

Він підкреслив, що такі кроки потрібні не тільки українській економіці, але й світу, тому що чим швидше Україна зуміє вивезти 20 млн тонн минулорічного врожаю та розпочати експорт нового, тим швидше покращиться продовольча ситуація у світі.

Раніше на USIonline.com

Перший зерновий караван: в п’ятницю зранку з Одеси та Чорноморська вийдут три судни (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.