Вперше в історії: одеські фехтувальниці у командному турнірі вибороли титул Чемпіонок України (фото) «фото»

30 березня у Києві стартував комплексний чемпіонат України з фехтування, який вперше з 2019 року об'єднав усіх представників зброї – рапіри, шпаги і шаблі – в одному місці. Зокрема, у перший змагальний день, 30 березня, за медалі найвищого ґатунку боролись рапіристи, шпажистки та шаблістки. В командному заліку - одеситки стали першими.

Про це повідомляє Одеська міськрада.

Одесу на чемпіонаті представляли вихованки Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №13 та Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності – Олена Кравацька, Аліна Комащук, Валерія Моренець-Кубанська та Анна Суворова.

В особистому турнірі Олена Кравацька програла в 1/8 майбутній чемпіонці Ользі Харлан, а Аліна Комащук виборола бронзову нагороду.

Але в командному турнірі, який відбувся 31 березня, одеситки впевнено перемогли усіх суперниць. У фінальному матчі вони здобули перемогу над збірною Києва – 45:35 та вперше в історії одеського спорту стали чемпіонками України в командному турнірі.

Підготували спортсменок тренери Олександр Васютін, Микита Столбунов та Юрій Аронзон.

Раніше на  USIonline.com

Одеські фехтувальниці повторили свій успіх на Кубку світу та принесли збірній бронзу (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.