Одеські фехтувальниці повторили свій успіх на Кубку світу та принесли збірній бронзу (фото) «фото»

Етап Кубку світу проходив в бельгійському Сент-Нікласі з 15-17 березня. Турнір завершив олімпійський відбір.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Одеські спортсменки Олена Кравацька (тренер – Олександр Васютін, Віталій Васютін) і Аліна Комащук (тренери – Олександр Васютін, Артем Скороход) на турнірі виступили у складі збірної Україні. Разом з миколаївкою Ольгою Харлан та киянкою Юлією Бакастовою, їм вдалося завоювати бронзову медаль в командному турнірі, обігравши збірну Кореї 45:38.

В груповому турнірі Аліна Комащук виграла п’ять матчів з шести з різницею 26-15 і трохи не вийшла до основної сітки напряму – для цього їй все ж таки прийшлося провести один додатковий поєдинок. Вона обійшла британку Марію Чарт (15:4) і вийшла в топ-64. В основній сітці одеситка взяла верх над італійкою Елоізою Пассаро (15:7), а в 1/16 фіналу поступилася майбутній срібній призерці змагань японці Місакі Емурі (10:15).

Олена Кравацька перемогла в трьох боях з шести (20-25), а потім поступилася американці Майї Чемберлен (13:15) в боротьбі за вихід в основну сітку.

Як зазначили в НОК, це вже друга бронза Кубку світу – адже під час турніру українки повторили свій минулорічний бронзовий успіх в Сент-Нікласі.

Зазначимо, українські шаблістки завоювали олімпійські ліцензії – рініше. А саме під час іншого етапу Кубку світу, який відбувся в Афінах з 1 по 3 березня, де наші спортсменки завоювали срібну медаль.

Раніше на USIonline.com

Українська шаблістка Ольга Харлан здобула золото на чемпіонаті світу з фехтування

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.