Дві путівки у Париж: одеські шаблістки завоювали олімпійські ліцензії (фото) «фото»

Дві путівки у Париж: одеські шаблістки завоювали олімпійські ліцензії (фото)

Одеські спортсменки Олена Кравацька і Аліна Комащук у складі збірної України достроково, за один турнир, завоювали срібну медаль на етапі Кубку світу, гарантували собі участь в Олімпійських іграх в Парижі.

Про це повідомляє НОК в Одеській області.

Українки потужно пройшли всю турнірну дистанцію до фіналу, здобувши перемоги: в 1/8 фіналу над китаянками (45:30), угорками, які є 3-м номером світового рейтингу (45:31), в півфіналі перемогли болгарок (45:34). У фіналі українки змагалися з лідерками світового рейтингу – збірної Франції (30:45).

Відзначимо, що Аліна Комащук провела всі матчі на позиції 2-го номера, а Олена Кравацька – на позиції 3-го номера в збірній, за виключенням поєдинку з китаянками, де чергувалася з Юлією Бакастовою.

В особистому турнірі Аліна Комащук завершила боротьбу в 1/32 фіналу, поступившись угорці Кірі Кесеї (9:15), а Олена Кравицька – в основну сітку не потрапила.

Заключний етап олімпійського відбору серед жінок відбудеться в бельгійському Сент-Нікласі (15-17 березня), серед чоловіків – в Будапешті 22-24 березня.