Влетів в яр: в Одесі батьки загиблих добилися ув’язнення для водія «фото»

Влетів в яр: в Одесі батьки загиблих добилися ув’язнення для водія

Аварія сталася два роки тому. Шумна компанія молодих хлопців їхала вночі на авто. Водій різко повернув та на швидкості вилетів з дороги. Двоє з шести загинули. Родичі вимагали по 5 мільйонів компенсації. А потім подали апеляцію, щоб добитися більш суворого покарання.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Аварія сталася у 2020 біля часу ночі на автодорозі, яка не введена в експлуатацію з боку Об’їзної дороги. В авто знаходилися 6 хлопців, які їхали з Одеси. 21-річний водій Toyota Cresta на великій швидкості повернув у бік, авто злетіло у яр та декілька разів перевернулося. Один із хлопців загинув одразу, йому було лише 18 років, ще один постраждалий помер у реанімації, він був на рік старшим.

Решта хлопців, у тому числі водій, також отримали травми.

У Овідіопольскому суді батьки загиблих вимогали по 5 мільйонів гривень за моральні страждання. Але суд вирішив, що достатньо заплатити 500 тисяч моральної та 80 тисяч матеріальної шкоди для однієї родини та 500 тисяч моральної і 214 тисяч матеріальної для другої.

Також виновника аварії приговорили до 5 років у в’язниці.

Але родичі постраждалих вирішили подати апеляцію. Вони не просили більше грошей, але, на їх думку, хлопець був нещирий в каятті, адже він не попросив пробачення до суду та не намагався передати гроші на похорони друзів.

Одеській апеляційний суд вирішив, що водій має провести у в’язниці 7 років, також він не має права сідати за кермо ще три роки після виходу на волю.

Раніше на USIonline.com

Одесит заплатить більше мільйона та сяде у в’язницю за смерть школярки  

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.