Одесит заплатить більше мільйона та сяде у в’язницю за смерть школярки   «фото»

Одесит заплатить більше мільйона та сяде у в’язницю за смерть школярки  

Водій збив брата та сестру на пішохідному переході. Дівчина померла на місці, а хлопець отримав поранення. Чоловіка тоді шукали п'ять днів, а він весь цей час переховувався від поліції. Київський районний суд вирішив, що водій повинен сісти у в'язницю та заплатити велику суму родині постраждалих. 

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався у судовому реєстрі.

Резонансна аварія сталося у листопаді минулого року на вулиці Краснова.  На “зебрі” водій Opel Astra збив 21-річного хлопця та його 15-річну сестру. Від важкої травми голови дівчина загинула, а хлопця госпитульовали з переломом ноги.

Водій втік з міста аварії, його авто згодом знайшли у дворах. 28-річного чоловіка шукали 5 днів, весь цей час він ховався від поліції у друзів.

У суді він визнав свою провину та сказав, що злякався.

Чоловік народився у місті Подільск, Одеської області, раніше судим не був, не перебуває на обліку психіатра або нарколога.

За рішенням суду він проведе у в’язниці 8 років. Після звільнення ще 3 роки чоловік немає права сідати за кермо.

Постраждалому хлопцю він заплатить більше 7 тис. грн за лікування та 100 тис. грн за моральный збиток. Матері постраждалих він виплатить більше 50 тис. грн за матеріальний збиток та 1 мільйон грн за страждання. Також він заплатить майже 5 тис. за експертизи.

Раніше на  USIonline.com

ДТП у Білгород-Дністровському районі: одна людина загинула, ще шестеро зазнали травм

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.