Військові спортсмени Одещини успішно виступають на змаганнях Warrior Games 2022 у США (фото) «фото»

Військові спортсмени Одещини успішно виступають на змаганнях Warrior Games 2022 у США (фото)

Warrior Games («Ігри Воїнів») – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення або хвороби під час виконання бойових завдань. Ці змагання зараз проходять в Орландо (США), і одесити у составі української збірної вже виграли на них 6 медалей.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

До складу національної збірної команди України увійшли військові з Одещини – одесит Олексій Бобчинець і житель Подільську Максим Басько (обидва проходять службу у Збройних силах України) та старший тренер української збірної з баскетболу на візках, одесит, майор Валентин Ворона, який є начальником кафедри фізичної підготовки і спорту Інституту Військово-Морських Сил України.

У п’ятий змагальний день, на День Незалежності України, срібло нашій країні приніс Максим Басько, який став другим у штовханні ядра. А вже наступного дня військові з Одещини показали надзвичайний результат і на двох отримали аж 5 медалей.

Зокрема, Максим Басько став найкращим у змаганнях з легкої атлетики на дистанції 400 метрів та виборов срібло на дистанції 100 метрів.

У свою чергу, Олексій Бобчинець завоював срібло на дистанції 200 та 800 метрів, а на дистанції 100 метрів – показав третій результат. Наразі у доробку нашої збірної команди України 57 медалей.

Наші військові та спортсмени вкотре доводять усьому світу, що ми – українці, нація сильних та фізично загартованих людей. Ми – нація переможців! Я щиро вітаю наших земляків з такими спортивними здобутками! – сказав начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Раніше на USIonline.com

В Одеському держуніверситеті внутрішніх справ святкують 100-річний ювілей (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.