Вдалий старт: одеські футболістки забили 17 голів в одній грі (фото) «фото»

Вдалий старт: одеські футболістки забили 17 голів в одній грі (фото)

Одеська команда SeaSters почала змагання у Першій лізі з повного розгрому суперників - київського ФК «Атекс» на його полі. По закінченні матчу одеські спортсменки перевели 30 тисяч на допомогу ЗСУ.

Про це повідомляє Федерація жіночого футболу України.

Такий подарунок SeaSters зробили рідному місту в день його народження. Господарки поля протрималися лише 13 хвилин. Нападниця одеського клубу Дарʼя Івкова забили три мʼячі поспіль.

Підсумок першого тайму — 0:9. У другому таймі SeaSters забили ще 8 голів. 17:0 — 5 голів на рахунку Івкової, 4 забила капітан команди Ольга Бойченко. По два голи забили Крістіна Романова, Дженіфер Да Коста та Злата Новолоцька. Ще по разу відзначилися Ілона Стрельцова та Маргарита Кисельова.  Гравчині «Атексу» так і не змогли завдати по воротах Марії Анпілогової жодного удару.

Команда SeaSters існує лише 4 місяці. По закінченню матчу клуб  перевів 30 тис. грн благодійному фонду «Корпорація монстрів». Це вже стало новою традицією.

Раніше на USIonline.com

Нова жіноча футбольна команда з Одеси вперше виступила на розіграші Кубка України (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.