В Україні збільшили ліміт на купівлю іноземної валюти та змінили умови переказу коштів «фото»

В Україні збільшили ліміт на купівлю іноземної валюти та змінили умови переказу коштів

З 1 жовтня Національний банк України збільшує із 50 тис. грн до 100 тис. грн (в еквіваленті) щомісячний ліміт на купівлю громадянами безготівкової іноземної валюти з подальшим розміщенням на безвідкличний депозит від трьох місяців.

Про це повідомляє НБУ.

Нацбанк дав змогу підприємствам з 1 жовтня переказувати кошти на рахунки їхніх підрозділів та філій за кордоном за умови одночасного дотримання низки умов, зокрема:

– такі перекази дозволені лише для утримання відповідних філій чи підрозділів;

– щомісячний обсяг переказів не має перевищувати четвертої частини від загальної суми коштів, яку бізнес переказав у 2021 році за кордон для утримання його підрозділів;

– перекази мають здійснюватися за рахунок наявної в бізнесу власної іноземної валюти.

Національний банк з 5 жовтня повертає заборону на Р2Р-перекази з гривневих платіжних карток українських банків на картки іноземних банків.

Водночас українці й надалі матимуть змогу переказувати кошти за кордон для оплати навчання (на рахунки навчальних закладів), лікування, транспортування хворих, витрат, пов’язаних зі смертю, а також для сплати аліментів. Крім того, НБУ врахував запити громадян та дозволив із 1 жовтня переказувати кошти за кордон для оплати навчання на рахунок юридичної особи-нерезидента, яка відповідно до наданих навчальним закладом повноважень здійснює приймання коштів.

Раніше на  USIonline.com

Обережно, шахраї! Нацбанк попереджає про небезпечну схему

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.