Обережно, шахраї! Нацбанк попереджає про небезпечну схему «фото»

Обережно, шахраї! Нацбанк попереджає про небезпечну схему

У соцмережах з'являються повідомлення, в яких шахраї стверджують, що Національний банк України нібито проводить благодійну акцію разом із фондом «Твоя опора» – всім українцям виплачується «соціально-індивідуальна виплата». Ця інформація є фейковою.

Як повідомили в НБУ, вони не здійснюють жодних соціальних виплат. Нині НБУ проводить благодійну акцію зі збору коштів для допомоги ЗСУ. Але вона не передбачає здійснення виплат.

Спочатку злочинці пропонують перейти в шахрайський чатбот. Там шахраї можуть пропонувати надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж для оформлення допомоги, в результаті дані платіжної картки будуть скомпрометовані.

Також під приводом оформлення виплати зловмисники можуть просити повідомити секретну інформацію: пін-код до картки, тризначний номер на звороті картки, термін дії картки тощо.

У Держспецзв’язку та захисту інформації України просять не ​переходити за сумнівними посиланнями та нікому не казати термін дії своєї картки, CVV-код, паролі та PIN-коди.

Раніше на  USIonline.com

Обережно: в Одесі шахраї просять гроші від імені бійця

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.