В Одесі затримали бойовика терористичного угруповання «Призрак» (фото) «фото»

В Одесі затримали бойовика терористичного угруповання «Призрак» (фото)

Чоловік також виготовляв пропагандистські сюжети для Кремля.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Співробітники української контррозвідки затримали колишнього бойовика терористичного угруповання «Призрак», який сподівався «залягти на дно» в Одесі. Він брав активну участь у бойових діях проти українських військ на сході України, а потім переховувався на тимчасово окупованій частині Луганської області і згодом виїхав до рф.

За даними слідства, у березні 2015 року чоловік виїхав до Ростова-на-Дону, де вступив до незаконного збройного формування під назвою «Ангел». Саме це угруповання приховано постачало зброю і боєприпаси терористам так званої «лнр» під виглядом «гуманітарних» вантажів з росії.

Перебуваючи у лавах бойовиків, він займався матеріально-технічним забезпеченням бригади «Призрак», яка входила до складу 2-го окупаційного корпусу рф у захоплених районах Луганщини.

Він також брав участь у підготовці «постановочних» сюжетів для інформресурсів кремля. Під час пропагандистських заходів він на власному «прикладі» займався популяризацією терористичних угруповань і закликав до їх підтримки серед місцевих жителів.

Зазначимо, йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України. Також суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 257: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.