В Одесі відбувся баскетбольний Матч пам’яті (фото) «фото»

В Одесі відбувся баскетбольний Матч пам’яті (фото)

В Старобазарному сквері провели Матч пам»яті видатних в Україні постатей у баскетболі.

На матчі побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

На спортивному майданчику «Спорт Парку Гілель» (в Старобазарному сквері) у неділю, 24 липня, відбувся Матч пам’яті видатних в Україні функціонерів Леона Флігельмана та Віталія Радова.

Легендарний голова суддівської колегії України Леон Флігельман, а також відомий тренер, арбітр та функціонер Віталій Радов залишили яскравий слід в історії баскетболу, популяризували його серед молоді та робили масовим як серед хлопців, так і серед жіночих команд. Інспектор Південного регіону по роботі з суддями Володимир Педьєв поділився спогодами про них.

Леон Павлович — це, скажімо так, глиба українського баскетболу та судійства. Він робив все, щоб захистити судей. Його також знали за кордоном. Віталій Віталійович — це учень Леона Павловича, він перейняв у нього багато якостей, дуже багато тренував команд. Він був цілеспрямований, не любив програвати, постійно вимагав максимуму від учнів, — розказав Володимир Педьєв.

Володимир Педьєв

Легенда одеського баскетболу Вадим Пудзирей зазначив, що вони збираються кожен рік.

Таланти завжди приємно відкривати, але треба працювати багато, ставити ціль. Коли є такі вчителі, тренера поруч, якими були Віталій, Леон Павлович, це спонукає на нові подвиги, — підкреслив Вадим.

 

Взяти участь у грі традиційно запросили арбітрів, секретарів, статистів, а також тих, хто знав Леона Флігельмана та Віталія Родова.