В Одесі урочисто розпочався День міста «фото»

В Одесі урочисто розпочався День міста

З нагоди Дня народження міста на Думській площі Одеси урочисто підняли Прапор міста. Місто отримало власну поштову марку, а на пам»ятному знаку міст-побратимів з»явилося три нових таблички-вказівника.

У відкритті Дня міста на площі взяли участь керівники міста, області та району, керівництво підрозділів Збройних Сил України, військових формувань, Почесні громадяни м. Одеси, представники дипломатичного корпусу та інші гості.

Доречи, у День народження Одеси ще на одного Почесного громадянина міста стало більше. Посвідчення Почесного громадянина отримав повний кавалер орденів Маразлі І, ІІ і ІІІ ступенів, член Національної спілки журналістів України, голова Громадської ради Музею сучасного мистецтва Одеси Євген Голубовський.

На честь Дня народження Одеса отримала власну марку, яка має назву «Одеса» із зображенням пам’ятника Дюку де Рішельє під час війни. Керівники міста, області та регіональної дирекції Укрпошти провели процедуру гасіння марки.

Також присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії рф проти України хвилиною мовчання.

Під час урочистостей на пам’ятному знаку міст-побратимів, розташованому на Думській площі, були відкриті нові таблички-вказівники – на честь Венеції, Майамі та Майамі-Біч. Ці міста одними з перших надали підтримку нашій країні та місту.

Раніше на USIonline.com

В Одесі планують демонтувати пам’ятні знаки білоруських міст-побратимів

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.