В Одесі судили чоловіка, який намагався створити дві нові “республіки” «фото»

В Одесі судили чоловіка, який намагався створити дві нові “республіки”

Чоловік агітував жителів Чернівців бунтувати та створити Буковинську народну республіку. «Бунтар» заплатить штраф та перерахував гроші українським військовим. Ще один одесит виправдовував росіян та агітував за входження Одеси до складу рф.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Свою діяльність одесит почав ще у 2020 році. Він пропагандував відокремлення Чернівецької області від України. Ось один із багатьох його дописів у соцмережах.

«Захисти Західну Україну від Київського режиму. Захисти ЗУНР і ЗУБР».

Під ЗУНР він мав на увазі «Західну українську народну республіку», а під ЗУБР – “Західну Буковинську народну республіку”, до створення яких закликав. Він закликав мешканців Чернівецької області бунтувати, насильницьким методом змінити конституційний лад та розвалити Україну, як суверенну державу. За інтернет-діяльність його судили. Суд взяв до уваги, що чоловік розкаявся та після початку повномасштабного вторгнення відправив на допомогу українським військовим 14 тис. грн допомоги. Тож, за рішенням суду, творець фейкових “республік” заплатить 34 тис. грн штрафу та більше 32 тис. грн за експертизи.

Інший одесит також зробив багато дописів у соцмережах. Він писав, що ніякої війни не має, а рф звільняє Одесу від київського режиму, бо місто має стати російським. «І в Одесі буде, як в Криму, ДНР та ЛНР» – , писав чоловік після 24 лютого. Рік тому одесита вже судили: він розтрачував майно, користуючись службовим положенням. Тоді його присудили до громадських робіт, але він на них так і не з’явився. Наразі він безробітній. За рішенням суду, одесит не має права упродовж 10 років займати низку посад, а також повинен пройти громадські роботи за перший вирок.

Раніше на  USIonline.com

Трьох мешканців Одещини підозрюють у зраді: один з них воював за “ДНР” (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.