В Одесі продають легендарну колекцію марок, щоб допомогти ЗСУ «фото»

В Одесі продають легендарну колекцію марок, щоб допомогти ЗСУ

Не встигли придбати колекцію марок? Не вистачає «той самого корабля»? Прийміть участь в благодійному аукціоні. На ці гроші куплять прилад нічного бачення для наших військових.

Про це повідомила одеська волонтерка Анна Михайленко.

Благодійний продаж колекційних марок проходить з 10:00 неділі, 4 вересня, до 21:00 середи, 7 вересня. Стартова ціна – 2 000 грн, крок – 100 грн. Переможе той хто зробить більшу ставку.

У комплекті – всі марки “Укрпошти” з легендарної колекції, конверти, листівки та магнити. Переможцю буде ще передано серію з Патроном і гарантію на отримання наступної серії марок. На виручені гроші для українських військових куплять прилад нічного бачення.

Місцевість, де розташовується позиції підрозділу, вкрита лісами і посадками, тому ефективне ведення спостереження за ворогом в нічний час без ПНБ майже неможливе. В тих умовах, в яких знаходяться хлопці, це питання не просто утримання позиції і виконання бойової задачі – це перш за все питання збереження їхнього життя. Бачиш ворога – вбиваєш його. Не бачиш – він вбиває тебе,- розповіла організаторка заходу Анна Михайленко.