На Головпоштамті погасили марки зі знаменитими одеськими котиками (фото) «фото»

На Головпоштамті погасили марки зі знаменитими одеськими котиками (фото)

Гроші з продажу поштових знаків підуть на потреби військових і волонтерів.

На заході побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Цього разу на головній одеській пошті погасили одразу дві марки: “Дякую, Польща” та “Георгій Переможець”. Малюнки для них створювала відома у місті команда вуличних художників LBWS CAT — одесити добре знають її завдяки зображенням милих і патріотичних котиків на стінах будинків.

Автором ідеї виходу марки “Дякую, Польща” став польський волонтер Борис Тинка. Він з перших днів війни допомагає привозити гуманітарні вантажі до Одеси. Якось він побачив на стіні мурал з котиком, який тримав у лапках прапори України і Польщі. Цей малюнок так розчулив волонтера, що він знайшов авторів та запропонував випуск марки.

З боку Польщі, або, принаймні, з боку нашої бригади ми будемо і далі допомагати Україні. Хотілося б припинити допомагати — зрозуміло, чим швидше буде перемога, тоді допомога потрібна не буде. Тож давайте разом тоді до перемоги, і все буде гаразд! – привітав Борис Тинка людей, що прийшли на погашення марок.

Друга марка “Георгій Переможець” також виконана за вже існуючим муралом. Малюнок ілюструє християнську легенду і символізує перемогу над злом. Блок із цією маркою буде доповнений іншими популярними зображеннями LBWS CAT.

Під час події відвідувачі пошти могли також написати слова подяки полякам на великому прапорі України (він вирушить до Польщі) і взяти участь у розіграші пряників від команди Оксани Бубликової. Вони, до речі, теж зроблені у вигляді котиків.

Гроші з продажу марок підуть до благодійного фонду “Суспільство та історична спадщина”, а також на “камуфляж” для автівок, які відправляються на фронт. До слова, команда LBWS CAT від початку агресії робить це безкоштовно для наших військових.