На головпоштамті Одеси погасили нову марку з Патроном (фото) «фото»

На головпоштамті Одеси погасили нову марку з Патроном (фото)

На урочисте погашення поштової марки в Одесу завітав двоюрідний дядя Патрона – пес Буч, який вчив його знаходити міни.

На погашенні побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

У четвер, 1 вересня, в головній залі Одеського головпоштамту урочисто погасили марку, на якій зображений пес Патрон – працівник ДСНС, який займається пошуками мін та вибухонебезпечних предметів на територіях України.

Марка покликана привернути увагу українців до важкої праці рятувальників.

Патрон уособлює роботу усіх піротехніків, в умовах війни ця робота стала набагато більш важливою. Одеські піротехніки зараз працюють на території всієї України, в основному це Чернігівська область.

Треба не забувати, що ця робота є дуже небезпечною, вже були випадки, коли гинули піротехніки під час виконання своїх завдань, – зазначала спікер ДСНС Одеської області Марина Мартиненко.

Також на подію завітав двоюрідний дядя Патрона – п’ятирічний пес Буч, який є трикратним мультичемпіоном світу по дог пуллеру (вид спорту). Він вчив Патрона знаходити міни.

Зазначимо: це перша марка від Укрпошти, купуючи яку, люди автоматично долучаються до благодійності. Всього планують зібрати більше 60 млн грн, за які куплять броньовану машину для розмінування. Ще частину коштів направлять на ЗСУ та у притулки тварин.

Додамо – марку та мерч можна придбати онлайн на сайті Укрпошти або на інших майданчиках:
• ROZETKA
• Kasta
• Prom
• Amazon та eBay