В Одесі презентували проект кафедрального собору ПЦУ (фото) «фото»

В Одесі презентували проект кафедрального собору ПЦУ (фото)

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Сторони обговорили міжконфесійні взаємовідносини та відновлення цивільної інфраструктури, зруйнованої в результаті ракетних ударів російських загарбників.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Митрополит Епіфаній розповів про діяльність Митрополичого фонду та соціальні ініціативи Православної Церкви України, а також було презентовано проект кафедрального собору Одеської єпархії.

Зазначимо, що мова йде про Троїцький храм на Фонтанській дорозі, 3, де служить капелан Василь Вирозуб, який був у російському полоні.

В свою чергу, начальник Одеської ОВА подякував митрополиту за те, що у цей непростий для нашої країни час, він знайшов можливість відвідати Одещину і висловив сподівання на доброзичливі взаємини церкви та регіональної влади.

Щиро вдячний Православній Церкві України і Вам особисто за підтримку української влади, за Ваші молитви за український народ, за наших славних новітніх воїнів, які захищають нашу територіальну цілісність.

Об’єднані в єдине ціле, ми неодмінно досягнемо того, про що всі зараз мріємо: щоб Україна перемогла і в нашій країні запанував мир. А ця перемога неодмінно буде, бо ми відстоюємо правду, ми не прагнемо чужого, але до кінця будемо захищати свою, Богом дану українську землю. А ми знаємо, що там, де правда – там завжди Бог, а де Бог – там завжди буває перемога! – сказав Максим Марченко.

Також керівник Одеської області подякував капеланам Православної церкви України, які сьогодні ризикуючи власним життям є частиною обороноздатності держави, і підтримують наших воїнів безпосередньо на фронтах.

Раніше на  USIonline.com

Мітрополіт Єпіфаній в Одесі: «Нас не знищити. Ми вистоємо» (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.