В Одесі поліцейські викрили ще трьох «кремлівських шанувальників» «фото»

В Одесі поліцейські викрили ще трьох «кремлівських шанувальників»

Правопорушникам – 27-річному чоловіку та двом жінкам віком 58-ми та 67-ми років – повідомили про підозру у колабораціонізмі.

За інформацією обласної поліції, дві жительки Одеси з початку повномасштабного вторгнення рф через заборонені в Україні соціальні мережі «Однокласники» та «ВКонтакті» систематично поширювали антиукраїнський контент. На власних сторінках пропагандистки розміщували публікації, в яких схвалювали загарбницькі дії росії та закликали до підтримки рішень окупантів.

Ще один проросійськи налаштований містянин публічно у громадському місці називав війну в Україні спецоперацією, закликав людей підтримати владу країни-агресора, а в разі захоплення Одеси, – присягнути окупантам на вірність.

Дізнавачі територіальних підрозділів поліції повідомили фігурантам про підозру у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч.1 ст.111-1 Кримінального кодексу України (Колабораційна діяльність). Правопорушникам інкримінують публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора й публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України.

Раніше на  USIonline.com

Двох чоловіків з Одеської області судитимуть за колабораціонізм

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.